HAFİF RAYLI SİSTEMLER 

METRO, HAFİF RAYLI SİSTEM VE KÜMELENME ARAŞTIRMALARI

  • Metro, Hafif Raylı Sistemler ile ilgili pazar araştırmaları, parça, component ve sistem üreticilerinin iyileştirilmesi, Hafif Raylı Sistem işletmecilerinin (şehiriçi raylı toplu taşıma işletmecileri) Emniyet Yönetim Sistemi danışmanlığı, farklı sertifikasyonları ve teşvik alınmasına yönelik analizlerin ve raporların hazırlanmasında deneyimli uzmanlarımızla tanışın. Özellikle 2023 hedefleri kapsamında tüm şehirlerde hafif raylı sistemlerin kurulmasında kontrolörlük ve mühendislik hizmetlerimizle de yanınızdayız.

    ARUS demiryolu sanayindeki üretici firmaların oluşturduğu bir kümelenme çalışmasıdır. OSTIM tarafından koordine edilen bu oluşum içinde yer alan işletmeler; demiryolu altyapı bileşenleri üreticileri, temel demiryolu hizmetleri, bakım, cer aracı ve makine üreticileri ve parça üreticileridir. Firmamız, ARUS’un Ekonomi Bakanlığı’ndan URGE desteklerinden yararlanabilmesi için Sektör Stratejisi ve İhtiyaç Analizi hazırlanması için OSTIM tarafından görevlendirilmiştir. Son dönemde Türkiye’deki demiryolu tedarikçilerinin gösterdiği başarılar kayda değerdir ve bu proje çıktıları sektörün gelişimine katkı vermeye devam edecektir.
  • Kurumsal Üretici Firma – JAPONYA
    Japon firması için Türkiye’de yerli tedarikçi ve Pazar araştırması firmamızca geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilmiştir.
  • DDGMHafif Raylı Sistem ve Metro Araçları Kabul Yönetmelik Örnekleri ve Çalıştayları

 

Metro_ve_Hafif_Rayli_Sistemler
Metro_ve_Hafif_Rayli_Sistemler